Hakkımızda

Kaliteli araçlar, kampanyalı ve uygun kiralama fiyatları ile;

BESA Araç Kiralama, 2012 yılında günlük ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan BESA Araç Kiralama; bugün sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

BESA Araç Kiralama olarak müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan kiralık araç  parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda günlük kiralama sektöründe olduğu gibi operasyonel filo kiralama  sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

BESA Araç Kiralama günlük kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. "Söz verdiysek yaparız" anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.
 
En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren BESA Araç Kiralama, kısa süre içerisinde Türkiye'nin lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir.

Eryaman Oto Kiralama - Eryaman Araç Kiralama - Besa Rent A Car

Whatsapp Telefon